Vyberte stránku

Creator – sestavení projektu

 

Děkujeme Vám, že jste si vybrali řešení e-shopu s produktovým designerem od nás. Věnujte prosím několik minut vyplnění následujících bodů, které nám pomohou navrhnout odpovídající rozvržení a nastavení Vašeho projektu dle požadavku.

Nevíte si s něčím rady? Zavolejte na 774451645, rádi Vám pomůžeme.

V případě, že vyplněný dotazník po odeslání nezmizí (neodešle se), zkontrolujte správné vyplnění položek. Ty chybné, budou zvýrazněny červeně nebo rámečkem v případě textových polí. Po úspěšném odeslání se zobrazí věta s poděkováním za zaslání odpovědí.

Doména

Nastavení DNS (propojení serveru s adresou domény)

Menu - kategorie

Doručování - poštovné

Způsoby platby

Vyberte požadovaný způsob platby a níže doplňte potřebné informace

Cena tisku - nastavení designeru (Nevíte si rady? Nevyplňujte ceny nyní, určíme je během předání projektu a doplní se před zadáním produktů do designeru)

API - cliparty v designeru

GDPR

Odkazy na sociální sítě

Hlavní barva webu - převládající barva šablony webu

Hosting

E-maily - vytvoření

Google Analytics - integrace měřícího kódu do stránek

6 + 13 =

Logo

 

Pro Vaše nové stránky budeme potřebovat logo společnosti nebo projektu. Zašlete nám jej ideálně v křivkách na e-mail: info@jduonline.cz . 

Logo je třeba zaslat v co nejlepší kvalitě, budeme ho upravovat pro zobrazení na běžných monitorech i zařízeních s vysokým rozlišením obrazu.

V případě, že pro projekt logo ještě nemáte, rádi Vám pomůžeme s vytvořením moderního a poutavého loga, které použijete nejen na nových stránkách a tištěných materiálech.