Vyberte stránku

Creator-uvodni-obrazek-jduonlineNechte své zákazníky vytvářet vlastní motivy.

 

designer-jduonline-prtsc2

JduOnline Creator obsahuje kompletně připravený e-shop s možností úpravy motivu na vybraných produktech.

Vkládání nových produktů a jejich úprava jde velmi snadno  a zvládne to kdokoli se základní znalostí ovládání PC. Můžete si snadno vybrat, u kterých produktů povolíte úpravu nebo vytvoření grafiky vašimi zákazníky. Veškeré objednávky se ukládají i s grafikou v několika formátech, včetně nejpoužívanějších .ai, PDF a PNG souborů, PNG je bez pozadí pro pohodlný tisk.

Vstup do DEMO creatoru:

designer-jduonline-prtsc1

Snadno ovladatelné zákaznické prostředí

obsahuje veškeré potřebné funkce včetně speciálních, jako je vkládání vlastních fotografií s možností ořezu a vymazání pozadí nebo hromadné zadání jmen a čísel pro sportovní týmy.

designer-jduonline-prtsc4

designer-jduonline-prtsc6


Nastavení cen podle druhu tisku.

Jako produkt k úpravě můžete použít cokoli – textil k potisku, výrobky pro sublimaci, tamponový tisk, termotransfer, tisk samolepek, bannerů…

Možnosti nastavení cen za zpracování podle:
-velikosti tisku
-počtu barev
-za použitý prvek (obrázek + text + clipart….)
-cena za plochu tisku (přední, zadní strana, ramena…)

designer-jduonline-prtsc9

Obrázky pro tvorbu

Do creatoru snadno nahrajete vlastní sadu obrázků, ze kterých mohou zákazníci při tvorbě motivů vybírat.
Obrázky lze nechat v jednoduchém formátu PNG nebo souboru Flash – tato možnost dovoluje úpravu jednotlivých vrstev obrázku a skupin grafiky do požadovaných barev během tvorby motivu a dále tak rozšiřuje možnosti creatoru. 

APIcreator lze snadno propojit s největší světovou databází clipart obrázků, která je pravidelně automaticky doplňována o další stovky motivů a tisíce obrázků pro použití během tvorby vlastních designů. Databáze obsahuje kompletní předlohy grafik, kde lze upravit texty, přeskládat grafiku nebo změnit libovolné prvky barevně. Dále samostatné obrázky, které jsou opět plně upravitelné uživatelem. Propojení API je zpoplatněno dle aktuálního ceníku databáze.

Cliparts-designs

Cliparts---categories

Fonty

Snadná úprava fontů s českou diakritikou – můžete zvolit jakýkoli font z databáze Google Fonts a velmi snadno jej nastavit jako další možný pro použití zákazníky. Vše je rychle přístupné z administrace a není třeba složitého nahrávání fontu ve speciálním formátu jako je tomu u většiny designerů. Veškeré texty lze upravit velikostně, měnit jejich barvu a ohýbat dle libovolného zakřivení – uživatelské nastavení dle stupňů nebo jednoduchou přímkou, na kterou text reaguje online, obsluha je tedy pro zákazníky velmi jednoduchá.

designer-jduonline-prtsc7

Zobrazení v zákaznickém rozhraní, kde je vždy viditelný náhled fontu z výběru a možnost vložení nového fontu v administraci creatoru pomocí přehledné tabulky.

designer-jduonline-prtsc8


Plně responzivní design funkční na všech typech zařízení.

E-shop i creator se automaticky přizpůsobí šířce monitoru. Na mobilních zařízeních aktivně reaguje na změny polohy displeje. Veškeré funkce zůstávají dostupné bez ohledu na velikost zobrazení. V administraci lze případně nastavit rozdíly podle požadavku – můžete omezit jednotlivé funkce, které budou dostupné pro PC, tablet nebo mobilní verzi. Můžete tak zákazníkům aktivně usnadnit ovládání nebo naopak zanechat veškeré funkce pro přístup odkudkoli.

Přes veškerá zařízení je možné dokončit objednávku, není třeba řešit dodatečné dokončení z PC, vše funguje ihned.

Plne-responsivni-design

Ideální pro:

 

 • digitální tisk
 • termotransfer
 • sublimaci
 • tampónový tisk
 • sítotisk
 • tisk jakoukoli technologií na rozličné materiály s možností úpravy grafiky zákazníkem

Uplatnění:

 

Prakticky všude tam, kde chcete získat grafický podklad dodaný zákazníkem k dalšímu zpracování. 

Výroba triček a ostatního textilu s potiskem, sublimace, hrnečky, puzzle, podložky, fotorámy a kameny, polepy aut, tisk vizitek, bannerů, maturitních šerp, plachet atd.

Výstupy pro tisk:

 

PNG bez pozadí
PDF
křivky .ai, .eps (dle nastavení)

Vše připraveno pro tisk v dostatečném rozlišení a velikosti.

Cena řešení:

e-shop s creatorem  

58.900,- Kč bez DPH*

 cena zahrnuje e-shop připravený na doplnění produktů a textů + integraci modulu creator s kompletní úpravou do češtiny a nastavení všech funkcí

 Odesláním poptávky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Souhlas je kdykoli možné odvolat.

Následná podpora – creator

 • pravidelné aktualizace systému
 • údržba, nastavení
 • doporučení pro zlepšení funkce systému
 • kontrola a nastavení SEO
 • oprava chyb způsobených uživatelem
 • zátěžový test hostingu a ověření dostatečného nastavení kapacity
 • údržba databáze a optimalizace velikosti
 • aktualizace obchodních podmínek a GDPR textů
 • Hodinová sazba

   

  Platba za konkrétní vyžádaný úkon, nastavení funkce, test a ověření. Přidání nových funkcí. 750,- Kč bez DPH / hodina – nejmenší účtovaná sazba za úkon je 1/2 hodiny práce.

   

 • Měsíční paušální platba

   

  Předplacená péče o váš creator, v ceně je vše výše uvedené – fakturace jednou za měsíc. 2500,- Kč bez DPH/měsíc. Požadavky na rozšíření a další práce jsou vždy účtovány samostatně.

   

* Cena e-shopu s designerem je platná v případě zachování Credits – odkazu v patičce na naši společnost jako zhotovitele webu. V případě požadavku na odstranění odkazu nás kontaktujte.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]